2023-08-23 14:48:55

OSAKONNA JUHATAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME H&M-I TALLINNA PIIRKONDA OSAKONNAJUHATAJAT

OSAKONNAJUHATAJA

Kas oled valmis oma meeskonda juhtima ja inspireerima, et saavutada suurepärased müüginumbrid?

Leia oma koht kiirelt arenevas töökeskkonnas, kus saad suhelda nii klientide kui ka kolleegidega, pannes igapäevaselt proovile oma ärilised oskused. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele, ning kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Ootused kandidaadile

Sinu kohustused

H&M-i osakonnajuhataja töö sisaldab palju kohustusi, kuid samas ka palju lõbusat. Sinu ülesanneteks on:

• Tagada, et Sinu osakond pakub suurepärast klienditeenindust müügisaalis, proovikabiinides ja kassades.
• Tagada, et kaubad on nõuetekohaselt vastu võetud ja müügisaali välja pandud.
• Viia täide ning kontrollida müügitegevusi koos ülejäänud müügimeeskonnaga.
• Värvata, koolitada, arendada ning hinnata müüginõustajaid koos kaupluse juhtkonnaga.
• Planeerida, mehitada ja organiseerida oma osakonda vastavalt ärilistele vajadustele.
• Tagada kasumlikkus läbi eelarve planeerimise, kontrollimise, kontorirutiinide ning kahjuennetuse.
• Olla eeskujuks oma meeskonnale ja käituda sellele vastavalt.

Sinu oskused

Nagu kõik teised H&M-i töötajad, ootame, et ka Sina oleksid müügile orienteeritud, seltskondlik, avatud ja hea suhtleja ning ambitsioonikas meeskonnaliige täis pealehakkamist ja optimismi. Sinu isikuomaduste hulka kuuluvad:
• Suurepärased oskused, kuidas klientide eest hoolt kanda.
• Võime anda konstruktiivset ning otsekohest tagasisidet ja koolitada oma meeskonda.
• Oled organiseeritud ning võimeline reastama ülesandeid vastavalt ärilistele vajadustele.
• Võime täita mitut ülesannet samaaegselt kiireloomulises töökeskkonnas.
• Planeerimisoskus – võime püstitada eesmärke, delegeerida ülesandeid ning kontrollida tulemusi.
• Tugevad müügioskused, et juhtida äritegevust läbi loomingulisuse ja moeteadlikkuse.
• Positiivne suhtumine ja soov õpetada teisi, õppides ning arenedes ise samaaegselt.
• Heal tasemel inglise keel.

Kas kõlab põnevalt? Siin on Sinu võimalus eriliseks karjääriks!

Tööleping on tähtajaline
Viimane kandideerimispäev: 12.02.18