Värsked tööpakkumised

Osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96015

Tööpakkumise number

96015

Töö kirjeldus

Tööd pakume spetsialistile, kelle töökohustusteks oleks toalillede ja floristikatarvete osakonna juhtimine.
Töökohustused: suhtlemine välistarnijaga, kaupade tellimise ja müügipakkumiste tegemine ning sellege seotud tööde organiseerimine.
Turundusstrateegia väljatöötamine, suhtlemine kaubanduskettidega, müügikampaaniate läbiviimine jne.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kõrgharidust, või vähemalt selle omandamisel lõpusirgel olemist.
Eelnevat töökogemust müügitöö või juhtimise alal vähemalt 2 aastat.
Väga head eesti, inglise ja keskmisel tasemel vene keele oskust.
Arvuti head kasutamise oskust.

Teotahet püstitatud eesmärkide saavutamiseks.

Kaasaegseid töötingimusi, motiveerivat töötasustamist ning huvitavaid väljakutseid kasvaval turul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2007

Floreas OÜ tegevusalaks on toa- ja lõikelillede ning floristikatarvete hulgimüük. Firma on asutatud 1999 a. ja omab head turupositsiooni. 2006 a. realiseerimise netokäive oli 69 milj. kr.
Hetkel töötab firma heaks 25 töötajat -spetsialisti.
Seoses lahkuva töötajaga, otsime oma kollektiivi uut TEGIJAT.