Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308355

Osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

meeskonnatöös osalemine
tikkimisosakonna töö juhtimine ja korraldamine
toodangu kvaliteedi ja tööohutuse kontroll
tootmisprotsesside juhtimine

Ootused kandidaadile

algatus- ja vastutusvõimelisus
elementaarne inglise ja vene keele oskus
iseseisvalt töötamise oskus ja otsustusvõime
juhtimisalane töökogemus
kesk-eri või kõrgharidus
kontoritarkvara tundmine
kõrge pingetaluvus
meeskonna moodustamise ja motiveerimise kogemus
õppimistahe
planeerimisoskus

Ettevõte pakub

iseseisvat ja suurt väljakutset pakkuvat tööd
kindlat sissetulekut
motiveerivat palgasüsteemi
sihikindlat ja ausaid äritavasid järgivat ettevõtet
sõbralikku meeskonda
stabiilset töökohta

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Virumaal Tapa linnas.

Tööpakkumise number
#308355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Oleme õmblusfirma Tapa linnas ja tegeleme kergete töörõivaste tootmise ja logistikaga. Segers Eesti asutati 1996 aastal ning on stabiilselt arenev tootmisettevõte. Anname tööd 65 inimesele Eestis ja 120 inimesele Ukrainas.

Vaata rohkem