Värsked tööpakkumised

Osakonna juhataja, kes vastab ülal toodud kirjeldusele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99180

Tööpakkumise number

99180

Töö kirjeldus

Sinu käe alla anname Elioni 2006 aasta parima mügi- ja teenindusmeeskonna. Selle meeskonna ülesandeks on teenindada ärikliente telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame inimeste juhtimise kogemust, inovatiivsete müügi- ja teenindusvõtete tundmist.

Pakume Sulle Elioni parimat müügi- ja teenindusmeeskonda ja selle eesotsas võimalust eneseteostuseks Eesti parimas ettevõttes. Lisaks noorusliku ja tööka kollektiivi toele saad end arendada läbi koolituste. Tulemusliku töö eest ootab sind hea palk.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. märts 2007

Sa võtad ambitsioonikaid eesmärke ja saavutad need.
Kliendid soovitavad Sind ja Sinu tooteid teistele.
Sinu meeskond on innustunud ja pühendunud.
Sa rakendad parimaid juhtimise, müügi ja klienditeeninduse praktikaid.
Sa oled hea kuulaja, positiivne, aus ning nõudlik nii iseenda kui teiste vastu.
Sinu jaoks on suurettevõttes töötamine meeldiv väljakutse.