Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528587

OSAKONNA ASSISTENT (naistekliiniku sünnitusosakonda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- patsientide viisakas ja lugupidav teenindamine
- dokumentatsiooni korrashoid
- raviarvete tegemine
- jooksvate ülesannete täitmine ja kohandumine vastavalt olukorrale

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- soovituslikult klienditeenindaja töökogemus
- kasuks tuleb töötamise kogemus tervishoiuasutuses
- arvuti kasutamise oskus
- hea eesti ja vene keele oskus, soovituslikult inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- lisapuhkust 5 kp
- täiendkoolitusi

Töötasu 700 eurot
Tööle asumise aeg: maikuus 2018

Täpsem info: ämmaemandusjuht Liis Jõgis, tel 59127959

Tööpakkumise number
#528587

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus.
Usaldusväärne tööandja ligi 1800 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.

Vaata rohkem