Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142257

Osakonna assistent laborisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*patsientide uuringu ja analüüsi tulemuste dokumenteerimine
*CITO uuringute kiire ja operatiivne edastamine töösse
*laborisse toodava proovide vastuvõtmine, registreerimine,
markeerimine, eelselektsioon

Ootused kandidaadile

* arvuti kasutamise oskus
* vähemalt keskharidus
* eesti keele oskus kesktasemel
* vene keele oskus

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal
arenemis- ja koolitusvõimalust
sõbralikku kollektiivi
oma töötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#142257

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla moodustati Tallinna Linnavolikogu otsusega, millega liideti Meremeeste Haigla, Pelgulinna Haigla, Nõmme Haigla, Merimetsa Haigla ja Väike-Õismäe Polikliinik. Tänaseks oleme rohkem kui 500 voodiga ja pea 1700 töötajaga raviasutus, kus osutatakse kõrgemal tasemel kvaliteetset raviteenust.

Vaata rohkem