Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35663

Oracle e-business suite rakendusadministraatorile

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Majandusarvestustarkvara Oracle E-Business Suite kasutajatoe osutamine
  • Oracle E-Business Suite uute versioonide testimine ja häälestamine
  • Standardaruannete koostamine Oracle E-Business Suite vahenditega

Ootused kandidaadile

  • töökogemust Oracle E-Business Suite rakendusadministraatorina
  • relatsioonilise andmebaasiga töötamise kogemust, andmemudeli lugemise võimet
  • kohusetundlikkust ja pingetaluvust
  • saavutustele orienteeritust, iseseisvust ja initsiatiivi
  • koostöövalmidust ja paindlikkust
  • analüüsivõimet

  • stabiilset töökohta hästi toimivas ja jätkusuutlikus meeskonnas
  • pidevat enestäiendamise võimalust
  • tööks vajalikke vahendeid
  • konkurentsivõimelist põhipalka ja motiveerivat preemiasüsteemi

Lisainfo

Kandideerimise tähtaeg: 01. november 2004.
Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee ; tel. 6400445; 51 50 922
www.eestiehitus.

Tööpakkumise number
#35663