Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437865

Optometrist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • nägemisuuringute teostamine ning suhtlemine klientidega
  • täistööaeg

Ootused kandidaadile

  • erialane pädevus ning kogemus
  • väga hea suhtlemisoskus, täpsus ja korrektsus
  • eesti ja vene keele oskus, kasuks soome keele oskus
  • tööks vajalik arvutioskus

  • enesearenemisvõimalust silmalaser ja töötervishoiu valdkonnas
  • kaasaegset ja mugavat töökeskkonda
  • täiendkoolitusi
  • konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV hiljemalt 30.09.2016
Aadressil mediserv(at)mediserv.ee või annely(at)mediserv.ee
helistada telefonil 5628 0852 või 5628 0851

Tööpakkumise number
#437865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2016
Kuulutus sisestati:
26. august 2016

Mediserv OÜ otsib Tallinnasse uude kesklinnas avatavasse silmakeskusesse

Vaata rohkem

Optometrist