Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215103

Optometrist / silmaarsti abiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientidega suhtlemine, konsulteerimine
- silmauuringute läbiviimine
- klientide kvalifitseerimine operatsiooniks
- silmaarsti abistamine

Ootused kandidaadile

- kõrgem optometristi haridus
- varasem töökogemus optometristina
- hea suhtlemisoskus, täpsus ja korrektsus
- hea soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid kolleege
- tööalaseid koolitusi
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#215103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2010

Recruitment Estonia OÜ on pikaajalise kogemusega professionaalseid värbamisteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edu aluseks on erinevatele valdkondadele spetsialiseeritud värbamine. Tegutseme 6 Kesk- ja Ida Euroopa riigis, lisaks Baltimaadele ka Poolas, Ungaris ja Rumeenias.
Meie kliendiks on KSA Silmakeskus.
KSA Silmakeskus on tervishoiu alal tegutsev teenindusasutus, mille missiooniks on pakkuda Teile parimat võimalikku nägemiskvaliteeti parima tehnoloogia, teadmiste ning klienditeeninduse abil.
Lisainfo ettevõtte kohta leiad: www.ksa.ee

Vaata rohkem