Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437747

Optimeerimisliini operaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Optimeerimisliini häälestamine ja etteandelaua täitmine
Materjali kvaliteedi kontrollimine
Optimeerimisliini vastuvõtjate töö korraldamine
Töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja täpne.
Valmis töötama kahes vahetuses
Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidu valdkonnas või töötamine puidutöötlemis seadmega

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Puhkust 35 päeva, 3 nädalat suvel ja 2 talvel
Tööriideid
Kaasaegseid töö- ja olmeruume
Vabu nädalavahetusi
Toetavat meeskonda

Lisainfo

Tööaeg I vahetus E-N 7-16 ja R 7-13, II vahetus E-N 16-24 ja R 13-19
Töötajal vajalik oma transport

CV saata info(at)hoovelliist.ee

Tööpakkumise number
#437747

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016

OÜ Eesti Höövelliist on asutatud 1993. aastal ja kuulub Rootsi ettevõttele Pomona-gruppen AB. Ettevõtte põhitegevusala on profiilliistude tootmine. Ettevõte asub Suure-Jaanis Viljandimaal.

Vaata rohkem