Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94763

Õppetöö referent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koguda ja analüüsida õppetööalast informatsiooni ning nõustada personali
ja üliõpilasi õppega seotud küsimustes, teostada järjepidevat järelvalvet
õppe vastavusest kvaliteedinõuetele üliõpilaste/õpilaste vastuvõtust kuni
kõrgkooli lõpetamiseni.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • nõutav praktilise töö kogemus sekretäritöö või asjaajamise valdkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele ning veel ühe võõrkeele (soovitavalt inglise keele) oskus tööalase suhtlemise tasemel
  • hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Internet, e-post)
  • aktiivne ja algatusvõimeline
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendus- ning koostöö tegemise oskus

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda

Lisainfo

Kandideerijal esitada:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus.

Tööpakkumise number
#94763

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2007

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli missioon on pakkuda rahvusvaheliselt tunnustatud rakenduskõrgkoolina õppijatele kvaliteetset tervishoiu-, teenindus- ja sotsiaalalast kõrg- ja kutsekeskharidust, tööalast koolitust ning arendada rakendusuuringute ja rahvusvahelistumise kaudu õpetatavaid erialasid.

Vaata rohkem