Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119484

Õppetöö koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on:
- õppetegevuse planeerimine koostöös õppekava juhtidega;
- üliõpilaste ja õppejõudude õppekava ja õppekorralduse alane nõustamine;
- õppetööd korraldavate üksuste tegevuste toetamine ja asjaajamine sh dokumentatsiooni haldamine;
- õppekava juhtide assisteerimine;
- elektrooniliste andmepankade täiendamine ja turvalisuse tagamine;
- õppetööd puudutavate küsitluste läbiviimine, üliõpilaste vastuvõtul osalemine;
- üldassisteerimine, jooksev bürootöö.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (võib olla lõpetamisel)
- arvutiprogrammide kasutamise oskus kesktasemel (MS Office, OpenOrg Office)
- eesti keele heal tasemel valdamine, inglise keele ja vene keele valdamine suhtlustasandil
- väga hea suhtlemisoskus, head organisatoorsed võimed, abivalmidus, avatus, positiivsus, teenindusvalmidus.

Ettevõte pakub

- töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis
- mitmekesist ja arendavat tööd hariduse valdkonnas
- arengu- ja koolitusvõimalusi
- suhtlemisrohket tööd
- kasaegset töökohta Tallinna kesklinnas

Lisainfo

Pakutav töökoht on Tallinna ülikooli sotsiaalteaduskonna riigiteaduste osakonnas. Töö eeldab kohalolemist kogu tööpäeva raames (üldjuhul 8.00-16.30).

Tööpakkumise number
#119484

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem