Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64336

Õppetöö koordinaator-õenduse õppejõud

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja avaliku konkursi õppetöö koordinaator-õenduse õppejõu leidmiseks Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve osakonda sügisest 2006. a.
Tööleping sõlmitakse 5. aastaks (kuni 27.08.2011. a).
Ootame oma meeskonda oma ala tundvat spetsialisti, kes korraldab ja viib läbi õppetööd.

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž
  • soovitavalt erialane magistrikraad
  • erialase magistrikraadi mitte omamise korral kohustus astuda 1 aasta jooksul peale tööle asumist magistrantuuri
  • pedagoogilise töö kogemus
  • aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • väga hea eesti ja vene keele ning tööalase inglise keele oskus
  • võimeline õppetööd läbi viima eesti keeles kutse- ja kõrghariduse tasemel
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • initsiatiivikus
  • valmisolek osalemaks rakendusuuringutes ja rahvusvahelistes projektides
  • arvuti kasutamise oskus
  • valmisolek kuni 30 minutiliseks näidisloenguks eesti keeles

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerijal esitada:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus (sh teenistuskäik);
3) nõuetekohast haridust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööpakkumise number
#64336

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10500 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. mai 2006
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2006

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli missioon on pakkuda rahvusvaheliselt tunnustatud rakenduskõrgkoolina õppijatele kvaliteetset tervishoiu-, teenindus- ja sotsiaalalast kõrg- ja kutsekeskharidust, tööalast koolitust ning arendada rakendusuuringute ja rahvusvahelistumise kaudu õpetatavaid erialasid.

Vaata rohkem