Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64798

Õppetalituse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õppeainete ja õppekavade registri haldamine
  • tunniplaani koostamine sh ruumide broneerimine ja õppejõududega kooskõlastamine
  • tunniplaani muudatuste kooskõlastamine ja nende sisse viimine
  • tunniplaani muudatustest informeerimine

Ootused kandidaadile

  • huvi töötada ülikooli õppetööd korraldaval ametikohal
  • analüütiline ja süsteemne mõtlemine
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
  • hea pinge- ja stressitaluvus
  • täpsus ja initsiatiivikus
  • hea arvutikasutamisoskus
  • kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • häid töötingimusi
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid

Tööpakkumise number
#64798

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2006

Tallinna Tehnikaülikooli missioon on Eesti jätkusuutliku arengu toetamine teadusloome ja teaduspõhise kõrghariduse kaudu tehnika-, täppis-, loodus- ja sotsiaalteaduste vallas.

Vaata rohkem