Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246574

Õppeosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on õppeosakonna töö koordineerimine ja juhtimine eesmärgiga saavutada rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetne ja häireteta õppetöö toimimine ülikoolis

Ootused kandidaadile

- teadusmagistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon
- väga hea arvuti kasutamise oskus spetsialisti tasemel
- väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- eelnev töökogemus õppekorralduse alal
- meeskonna juhtimise kogemus
- väga hea korraldusvõime, koostöö-, suhtlemis-, juhendamis-, avaliku esinemise oskus, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime
- sõbralikkus, sallivus, loovus, hea pingetaluvus

- vastutus- ja vaheldusrikast tööd arenevas ja muutuvas kollektiivis
- enesearendamise võimalusi
- kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

kasuks tuleb:

- kõrgkoolis töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#246574

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2011

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem