Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138385

Õppeosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppeosakonna juhataja peamised tööülesanded on õppeosakonna töö juhtimine, korraldamine ning arendamine; tasemeõppe koordineerimine, järelevalve ja arendamine lähtudes tasemeõppe arengusuundadest ja analüüsidest ning töötajate ja üliõpilaste nõustamine ja juhendamine tasemeõppe küsimustes. Juhataja allub akadeemia prorektorile.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust, soovitavalt magistrikraadi kasvatusteadustes, andragoogikas või hariduse juhtimises;
  • töökogemust hariduse valdkonnas;
  • inglise ja muu võõrkeele oskust tööks vajalikul tasemel;
  • head arvutikasutamise oskust;
  • iseseisvust, paindlikkust, meeskonnatööoskust, head pingetaluvust, organiseerimis- ja koordineerimisoskust, enesekehtestamise võimet.

  • huvitavat tööd toredas meeskonnas ning arenevas töökeskkonnas;
  • riigiasutusele omaseid soodustusi, sh 35 kalendripäevast põhipuhkust;
  • töötasu pärast katseaega 21 597 krooni kuus.

Lisainfo

ÕPPEOSAKONNA JUHATAJA AMETIKOHT ON LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL OLEVA TÖÖTAJA ASENDAJA
Elulookirjelduse, sooviavalduse märgusõnaga “õppeosakonna juhataja” ja motivatsioonikirja palume saata hiljemalt 12.02.2008 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu. Tööle asumise aeg soovitavalt märtsis 2008.

Tööpakkumise number
#138385

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades

Vaata rohkem