Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40303

Õppeosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audentese Ülikool otsib oma meeskonda energilist ja väha hea suhtlemisoskusega õppeosakonna juhatajat, kelle töö eesmärkideks on üliõpilaste vastuvõtu korraldamine, õppeprotsessi reguleerimine, kvaliteedi kontrollimine, üliõpilaste nõustamine ja õppekavade akrediteerimisega seonduv tegevus:

  • arvestuse pidamine õppetöö mahu ja tulemuslikkuse osas
  • üliõpilaste nõustamine
  • üliõpilastega seonduva aruandluse tagamine
  • üliõpilaselu ladusale sujumisele kaasaaitamine
  • üliõpilaste lõpetamisega seonduvate protseduuride järgimine
  • osakonna töö tulemuslik juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Õppeosakonna juhatajaks otsime elurõõmsat inimest, kes tunneb ennast hästi üliõpilastega suhtlemisel ning nende probleemide lahendamisel;
  • Kandideerimise eelduseks on kõrghariduse olemasolu ja eesti, inglise ning vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Ootame kandideerima inimesi, kes meelsasti töötavad arvutiga ning tunnevad hästi tekstitöötluse ning tabelarvutuse programme;
  • Oskust ja soovi kliente hästi teenindada- tahet kuulata, võimet taluda pinget ja suurt suhtlemiskoormust ning jääda seejuures ise tasakaalukaks;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus kõrgkoolis ning soov ja oskus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötatada kiiresti arenevas ülikoolis;
  • Enesetäiendamise võimalust
  • Meeldivat töökeskkonda
  • Häid võimalusi tervise edendamiseks

Tööpakkumise number
#40303