Värsked tööpakkumised

Õppenõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100500

Tööpakkumise number

100500

Töö kirjeldus

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ootab oma tegusasse kollektiivi õppenõustajat, kelle põhiülesandeks on õe õppekaval õppivate üliõpilaste nõustamine, igapäevaste probleemide lahendamine ja õppekorralduse toetamine. Töö toimub koostöös õe õppekava koordinaatoriga, sisaldades tunniplaani koostamist ja üliõpilaste suunamist praktikabaasidesse.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
- väga head suulist ning kirjalikku eneseväljendusoskust;
- iseseisva otsustuse ja organiseerimisvõimet;
- väga head suhtlemisoskust, soovi töötada noortega;
- pingetaluvust;
- korrektsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldus- ja vastutusrikast tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset töökeskkonda;
- noort ja eripalgelist kollektiivi.

Lisainfo

Avalduse, CV, motivatsioonikirja palgasooviga palume saata hiljemalt 03. aprilliks 2007. a märgusõnaga “õppenõustaja” aadressil Nooruse 9, Tartu 51011.
Täiendav info telefonil 7381 634, Reet Urban, õe õppekava koordinaator.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
21. märts 2007

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on 195 aastase kogemusega, 100 töötaja ning 1200 õppuriga innovatiivne asutus.