Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221529

Õppenõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppenõustaja ülesanded on
- õpilase haridusliku erivajaduse märkamine ja hindamine ning õpilase toetamine, leides talle sobiva viisi erivajadusega toimetulekuks, võimetekohaseks õppeks, õppekava läbimiseks ja positiivse edutulemuse saavutamiseks;
- õpetajate nõustamine, abistamine ja koolitamine individuaalse õppe rakendamisel;
- õpitoa tegevuste koordineerimine;
- tugisüsteemi loomises osalemine

Ootused kandidaadile

- eripedagoogika-alane kõrgharidus (magistrikraad või sellega võrdsustatud kõrgharidus)
- erialane töökogemus, soovitavalt (kutse)koolis
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel (suhtlemine eesti ja vene emakeelega õpilastega)
- lahenduskeskne mõtlemine, meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskused
- individuaalse nõustamise ja grupitöö läbiviimise oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset õppekeskkonda
mitmekülgseid arenemisvõimalusi
eneseteostust
koolitust

Tööpakkumise number
#221529

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

Majutuse-toitlustuse, toiduainete töötluse ja-tootmise, kaubanduse ja koduteeninduse erialadega kool

Vaata rohkem