Värsked tööpakkumised

Õppekorralduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544573

Tööpakkumise number

544573

Töö kirjeldus

Vajame oma usinasse ja uuendusmeelsesse kooliperre õppetööalast võtmeisikut, kelle töö tähtsaim eesmärk on õppetöö häireteta kulgemise kindlustamine.

Sinu olulisemad tööülesanded:
- õppetööga seonduvate dokumentide koostamine ja vormistamine (käskkirjad, protokollid, tõendid, koolidevahelised koostöölepingud);
- õppeinfosüsteemi haldamine (andmete sisestamine, kontrollimine, täiendamiseks vajaliku informatsiooni kogumine);
- õppeinfosüsteemis õppetöö korraldamise seotud tegevuste teostamine (tunniplaani sisestamine, päevikute loomine, õpingukaartide korrastamine, õpilaspiletite haldamine);
- õpilaste vastuvõtu ja lõpetamisega seotud tegevustes osalemine;
- õppetööga seotud meililistide haldamine;
- kooli kodulehel õppetegevusega seotud info haldamine;
- õpilaste ja töötajate õppetööalane juhendamine ning probleemidele lahenduste leidmine;
- õppetöö arendamise protsessides aktiivne osalemine;
- asjakohastes võrgustikes osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime uueks kolleegiks elurõõmsat inimest, kes tunneb end hästi nii õpilaste- kui õpetajatega suhtlemisel ja soovib olla parimaks partneriks õppejuhile.

Meie ootused Sulle:
- omad kutsekesk- või kõrgharidust;
- kasutad kesktasemel vähemalt ühte võõrkeelt;
- oled süsteemne, töökas ja kohusetundlik;
- oled korrektne ja kiire dokumentide vormistamisel;
- talud pinget ja suurt suhtlemiskoormust ning jääd seejuures ise tasakaalukaks;
- pead oluliseks ausaid töösuhteid ja võtad kriitikat kui õpikohta;
- kasutad väga heal tasemel arvutit.

Väärtustades kõiki koolipere liikmeid, pakume Sulle omalt poolt:
- sujuvaks sisseelamiseks vajalikku tuge;
- ametikohale väärilist töötasu;
- mitmesuguseid võimalusi eneseteostuseks ja arendamiseks;
- rahvusvahelistes projektides osalemise võimalust;
- kokkuhoidvaid ja sõbralikke kolleege;
- muusikakoolile kohast töökeskkonda ja vanalinnas töötamise rõõmu;
- väga head motivatsioonipaketti (kaugtöö võimalus, tervise edendamise kompenseerimine, tasustatud tervisepäevad, suvine pikendatud kollektiivpuhkus).

Sinu CV-d koos motivatsioonikirja- ja palgasooviga ootame hiljemalt 05.augustiks 2018.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018

Meie kool on eriline kutseõppeasutus, mille muudab unikaalseks klassikalise ja rütmimuusika suuna koostöö, erinevate õppekavade omavaheline lõimumine ja suurepärased praktikavõimalused koostöös kontsertiorganisatsioonide ja välispartneritega.