Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #89909

Õppekoordineerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konstaabli eriala õppekava 3. põhitegevuse “Väärtegude menetlemine” koordineerimine, mis sisaldab järgmisi tegevusi:

- põhitegevusega seotud õppeprotsessi jälgimine ja korraldamine (kadettide õppetöö koolis ja praktikaasutuses);
- osalemine pädevuseksamitel vaatlejana, pädevuseksami tulemuste analüüs ning pädevuseksamite ühtse korraldamise ja hindamise tagamine;
- pädevuseksamiga seonduvate õppeülesannete, kaasuste ning juhendmaterjalide väljatöötamine ja järjepidev arendamine;
- ettepanekute esitamine pädevuseksamite vastuvõtmist ja õppetööd soodustava keskkonna loomisel, arendamisel ning eelarvevahendite planeerimisel;
- põhitegevusega seotud töötubade ja koolituste korraldamine;
- osalemine politsei õppekavade ja täiendkoolituse moodulite väljatöötamisel, arendamisel ja juurutamisel.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus;
- vähemalt 5-aastane politseitöö kogemus vastavas valdkonnas;
- väga head teadmised ja oskused väärteomenetluses;
- kogemus mentorina, praktikajuhendajana või eksamineerijana;
- väga hea väljendusoskus kõnes ja kirjas;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- hea arvuti kasutamise oskus;
- B-kategooria juhilubade olemasolu.

Samuti ootame kandidaadilt:
- ausust, korrektsust ja täpsust;
- positiivset suhtumist ja avatud suhtlemisoskust;
- analüüsioskust;
- initsiatiivikust.

- huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas politseitöö valdkonnas (kompetentsipõhise politseihariduse arendamine);
- iseseisvat ja loomingulist tööd;
- eneseteostuse võimalust;
- soosivat suhtumist õpingutesse;
- koostöö võimalust mitmete politsei eriala tippspetsialistidega;
- nooruslikku, innovaatilist ja sõbralikku töökollektiivi;
- väärikat töötasu;
- kaasaegseid töötingimusi ja häid sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Täiendav informatsioon:
Imre Kollo: tel 612 3136; 5167151;

Tööpakkumise number
#89909

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2007

Politseiamet on valitsusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest

Vaata rohkem