Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127580

Õppekonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte äriprotsesse toetavate IT süsteemide administreerimine, hooldamine ja arendamine;
  • arvutikasutajate nõustamine ja abistamine

Ootused kandidaadile

  • Infotehnoloogia alane keskeri või kutseharidus, soovitavalt infotehnoloogia alane kõrgharidus;
  • Praktiline töökogemus infotehnoloogia valdkonnas;
  • Äriprotsessidest arusaamine;
  • Riigikeele oskus kõnes ja kirjas kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • Koostöövalmidust ja avatust, vastutustunnet ja iseseisvust;
  • Korrektsust ja täpsust
Kasuks tuleb
  • teadmised Linux serverisüsteemidest

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust;
  • meeldivat töökeskkonda kesklinnas

Lisainfo

Asukoht Tallinn
Tööaeg E-R 8.00-16.30
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel

Tööpakkumise number
#127580