Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60911

Õppekonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppekonsultandi peamisteks tööülesanneteks on tunniplaani koostamine ning infovahetuse korraldamine üliõpilaste ja õppejõududega

Peamised tööülesanded:

  • tunniplaani koostamine eesti, vene ja inglise keelsetes õppesuundades
  • infovahetuse korraldamine üliõpilaste ja õppejõududega

Ootused kandidaadile

Õppekonsultandiks otsime elurõõmsat inimest, kes tunneb ennast hästi üliõpilastega ja õppejõududega suhtlemisel.

  • Oskust ja soovi kliente hästi teenindada- tahet kuulata, võimet taluda pinget ja suurt suhtlemiskoormust ning jääda seejuures ise tasakaalukaks
  • Kandideerimise eelduseks on kõrghariduse olemasolu ja võime suhelda ja kirjutada üliõpilaste-ja õppejõududega aktiivselt eesti, inglise ning vene keeles.
  • Ootame kandideerima inimesi, kes meelsasti töötavad arvutiga, kes tunnevad tekstitöötluse ning tabelarvutuse programme ning kellel on soov ja oskus töötada meeskonnas
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnasel tööl.

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
  • pikaajalist koostööd
  • sõbralikku ja arenevat meeskonda
  • häid sportimisvõimalusi (kergejõustikuhall, jõusaal)

Tööpakkumise number
#60911