Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35239

Õppekonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- õppekavade tutvustamine uutele üliõpilaskandidaatidele
- õppetöö korraldamine vastavalt tunniplaanile
- üliõpilaste konsulteerimine õppetööga seotud küsimustes
- infovahetuse korraldamine õppejõududega

Ootused kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine
- soovitavalt kõrgharidus
- väga hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
- hea arvutikasutamise oskus (word, excel)
- pingetaluvus
- orienteeritus heale teenindamisele ja meeskonnatööle

Ettevõte pakub

- tööd arenevas organisatsioonis
- pikaajalist koostööd
- sõbralikku ja arenevat meeskonda
- häid võimalusi tervise edendamiseks (aeroobika, jõusaal)

Tööpakkumise number
#35239