Värsked tööpakkumised

Õppekirjanduse projektijuht-metoodik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85192

Tööpakkumise number

85192

Töö kirjeldus

* õppekirjanduse kirjastamise planeerimine ja organiseerimine,

* õppematerjale tutvustavate seminaride planeerimine ja organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

* kõrgharidus, inglise filoloog
* töötanud õpetajana soovitatavalt erinevates kooliastmetes
* projektijuhtimise kogemus
* head teadmised keeleõpetamise metoodikast

Eeldame, et kandidaat oskab iseseisvalt oma aega ja tööd planeerida ning on hea
meeskonnatöötaja. Orienteerub hästi õppekirjanduses.

Kasuks tuleb:
* rahvusvahelise koostöö kogemus
* seminaride organiseerimise ja läbiviimise kogemus

Pakume tööle väärilist palka ja meeldivat töökohta TEA Kirjastuses, mis on Eesti juhtiv sõnaraamatute kirjastus.
Kolleegid on toredad ja töö vaheldusrikas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. november 2006

TEA Kirjastus on asutatud 1991. a., mil ilmusid esimesed TEA Keeleõpetuse poolt koostatud keeleõpikud, vestmikud ja abimaterjalid keeleõppijaile. Esimene majandussõnaraamat "Inglise-eesti ja eesti-inglise ärisõnastik" ilmus 1993. a.
TEA Kirjastuselt ilmunud raamatuid on üle 250 nimetuse, neist valdava osa moodustavad TEAs väljatöötatud originaalõpikud, -töövihikud, -grammatikad. TEA Kirjastus on juhtiv sõnaraamatute kirjastaja Eestis - käesoleval ajal on töös J. Silveti Inglise-eesti sõnaraamatu täielikult uuendatud ja täiendatud versioon, mis ilmub 2002 aasta märtsis. TEA Kirjastuse väljaannete kogutiraaž Eestis on ligi 800 000 eksemplari.