Värsked tööpakkumised

Õppealajuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80886

Tööpakkumise number

80886

Töö kirjeldus

Kooli õppetöö korraldamine ja kasvatustegevuse koordineerimine. Kool on uuenev ja arenev. Käivitunud on mitmed kaasaegsed arenguprotsessid, mille jätkamiseks on vaja uuendusmeelset inimest.

Nõudmised kandidaadile

Pedagoogiline staaž vähemalt viis aastat. Läbitud või läbimisel 240 tunnine juhtimisalane koolitus
Soovitav arenemisvõimelisus, meeskonnatöö oskused ja kaasaegne mõtlemine.

Ettevõte pakub

Pakume koolitust ja arenemisvõimalusi.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. november 2006
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Meie koolasub looduskaunis kohas - Matsalu Rahvuspargi vahetus läheduseds. Alates1.klassist on meil loodushariduse suund, mis gümnaasiumi osas jätkub ökoloogia õpetamisega. Teine õppesuund on ettevõtlus.