Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199643

ÕPILASTE PERSONAALNÕUSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpilase personaalnõustaja Kaagvere Erikoolis on lapse sotsiaal-teraapilise arengukeskkonna koordinaator, kelle ülesanneteks on:

- laste individuaalne nõustamine sotsiaal- ja haridusvaldkonnas ning toimetulekut toetav juhendamine,
- last toetava koolisisese ja -välise võrgustikutöö korraldamine,
- individuaalsete ja rühmapõhiste sekkumisprogramide väljatöötamine ja rakendamine,
- dokumendihaldus (iseloomustused, tagasiside, arengukavad jms),
- pidev osalemine rehabilitatsioonimeeskonna töös,
- töö aeg 12.00 - 20.00, vahetustega (ka nädalavahetusel paaril päeval kuus).

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus magistri (ka lõpetamisel) või sellega võrdsustatud tasemel:
(eri)pedagoogika/ sotsiaaltöö/ psühholoogia vallas,
- teadmised ja oskused individuaalseks tööks lastega ja tööks rühmaga,
- pingetaluvus, oskus ennast juhtida ja organiseerida,
- hea tervis ja positiivne ellusuhtumine,
- valmisolek tööks ebastabiilses ja muutuvas keskkonnas
(tulenevalt laste eripärast ja aastaringsest suunamisest kooli).