Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199115

Õpilaskodu öökorrapidaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on õpilaskodu elanike teenindamine,
turvalisuse ja korra tagamine.

Ootused kandidaadile

keskharidus
arvutioskus
hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
iseseisev analüüsi- ja otsustusvõime
õppimisvalmidus
kohusetunne
pingetaluvus
kasuks tuleb eelnev töökogemus noortega töötamisel

Ettevõte pakub

Pakume tööd graafikualusel,
tänapäevast töökeskkonda,
koolitusi.

Lisainfo

Õpilaskodu on 220 kohaline.

Tööpakkumise number
#199115

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Riiklik kutseõppeasutus 600 tasemeõppe õpilasega Raplamaal.

Õpetatavad valdkonnad:

Rasketehnika (Autotehnik - veoautode remont ja hooldus, Veoautojuht, Bussijuht, Liikurmasinate juht, Liikurmasinate tehnik - ehitusmasinad, põllumajandusmasinad, metsandusmasinad);

Ehitus (Üldehitus, Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, Maaparandus ja vesiehitus, Maamõõtmine);

Toitlustus (Kokk, Suurköögikokk, Toitlustusteenindus);

Arvutid (Arvutid ja arvutivõrgud).

Kutsekeskharidus. Kutseõpe põhikooli ja keskkooli baasil.

Täiendkoolituskursused täiskasvanutele kõigis meil õpetatavates valdkondades.

Vaata rohkem