Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178420

Õpetaja/Muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame muusika õpetajat lasteaeda .

Ootused kandidaadile

1) muusikaline eriharidus

Ettevõte pakub

*Konkurentsivõimelist palka
*Meeldivat ja hubast töökeskkonda
*Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
*Tulemusliku töö puhul lisatasusid

Lisainfo

*Soovi korral on võimalus töötada suurema koormusega
*Lasteaia pedagoogiline personal on sõbraik, aktiivne ja loominguline, valmis uuendusteks ja koostööks
*Lasteaiad asuvad vaikses elamurajoonis, üks neist mere vahetus läheduses

Tööpakkumise number
#178420