Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69451

Õpetajad

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskus võtab alates 2006/2007 õppeaastast tööle järgmised õpetajad:

  • eesti keel ja kirjandus
  • vene keel võõrkeelena (asenduskoht)
  • inglise keel (3, neist 1 asenduskoht)
  • arvutiõpetus
  • matemaatika (2, neist 1 asenduskoht)
  • bioloogia (osalise koormusega asenduskoht)
  • geograafia
  • muusika (osalise koormusega)
  • õiguse alused (osalise koormusega)
  • psühholoogia
  • tehniline joonestamine
  • füüsika
  • soome keel
  • eesti keel võõrkeelena (osalise koormusega asenduskoht)

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame kvalifikatsiooninõuetele vastavust.

Kutseõppeasutuse üldharidusainete õpetaja kvalifikatsiooninõuded:

  • pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või
  • muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Konkursist osavõtuks vajalikud dokumendid:

  • kirjalik avaldus
  • ametikäigu kirjeldus
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad
  • isikut tõendava dokumendi koopia
  • tööraamatu koopia

Avaldus koos vajalike dokumentide koopiatega saata hiljemalt 25. juuniks 2006 aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga "Konkurss". Sobivate kandidaatidega võtmae ühendust hiljemalt 7. juuliks 2006.

Tööpakkumise number
#69451
Õpetajad