Värsked tööpakkumised

Õpetajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69451

Tööpakkumise number

69451

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskus võtab alates 2006/2007 õppeaastast tööle järgmised õpetajad:

• eesti keel ja kirjandus
• vene keel võõrkeelena (asenduskoht)
• inglise keel (3, neist 1 asenduskoht)
• arvutiõpetus
• matemaatika (2, neist 1 asenduskoht)
• bioloogia (osalise koormusega asenduskoht)
• geograafia
• muusika (osalise koormusega)
• õiguse alused (osalise koormusega)
• psühholoogia
• tehniline joonestamine
• füüsika
• soome keel
• eesti keel võõrkeelena (osalise koormusega asenduskoht)

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame kvalifikatsiooninõuetele vastavust.

Kutseõppeasutuse üldharidusainete õpetaja kvalifikatsiooninõuded:
• pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või
• muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Konkursist osavõtuks vajalikud dokumendid:
• kirjalik avaldus
• ametikäigu kirjeldus
• haridust tõendavate dokumentide koopiad
• isikut tõendava dokumendi koopia
• tööraamatu koopia

Avaldus koos vajalike dokumentide koopiatega saata hiljemalt 25. juuniks 2006 aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga "Konkurss". Sobivate kandidaatidega võtmae ühendust hiljemalt 7. juuliks 2006.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
25. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2006

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on 285 töötajat.