Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66456

Õpetajaabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klassiruumide ettevalmistamine tundide läbiviimiseks;
  • Rühmaõpetaja abistamine käelise tegevuse tundide ettevalmistamisel ja läbiviimisel
  • Õpetaja abistamine töös erivajadustega lastega;
  • Rühma saatmine õppekäikudel;
  • Käelise tegevuse tundide õppevahendite valmispanek klassidesse;
  • Näitvahendite valmistamine;
  • Vajadusel rühmaõpetaja asendamine.
  • Abistamine nooremate laste rühmade liikumisel koolimajas
  • kokkuleppeline töögraafik (kuid üks tööpäev on laupäev)

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt pedagoogiline haridus (võib olla omandamisel)
  • Soovi ja oskust töötada õpilastega
  • Loovus
  • Omaalgatuslikkus
  • Entusiastlikkus
  • Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökollektiivi
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#66456
Õpetajaabi