Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109437

Tööpakkumise number

109437

Töö kirjeldus

Pakume tööd inglise keele õpetajale põhikooli- ja gümnaasiumiastmes.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vastavust ametikohale esitatud nõuetele.

Ettevõte pakub

tööalast enesetäiendamisvõimalust
tulemusliku töö eest lisatasuvõimalust
töötada sõbralikus, mitmekülgsete huvidega kollektiivis

Lisainfo

Tööle asumise aeg 01.september 2007. Töötajale pakume täiskohaga ja lepingulist ametikohta.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2007

Parksepa Keskkoolis õpib 2006/07 õa-l 572 õpilast, koolis töötab 45 vahvat pedagoogi. Asume Võrust 8 kilomeetri kaugusel looduskaunis kohas. Bussiühendus linnaga on väga hea. Töötajatel on võimalik tegeleda aktiivselt spordiga, osaleda laulu- ja tantsuansamblites, kasutada soodushinnaga ujulateenuseid. Igal aastal toimuvad kollektiiviga toredad ühisüritused. Parksepa KK-s on hea ning igati toetav töökeskkond alustamaks oma karjääriga hariduspõllul või leidmaks uusi ametialaseid väljakutseid.