Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163950

Tööpakkumise number

163950

Töö kirjeldus

Lasteaed on kuuerühmaline ja avatakse märtsis 2009.
Väikelaste õpetamine ja kasvatamine.
Õpetajal on palju otsustamis- ja loominguvabadust oma töö planeerimisel ja korraldamisel.

Nõudmised kandidaadile

1) Eelkoolipedagoogika alane kõrg- või keskeriharidus või (ka omandamisel)
2) muu pedagoogiline kõrg- või keskharidus ja läbitud 160-tunnine eelkoolipedagoogika kursus või
3) muu kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 320-tunnine eelkoolipedagoogika kursus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
Huvitavat ja vastutusrikast tööd lastega;
Osaleda aktiivselt lasteaia arendustegevuses;
Sportimisvõimalusi;
Koolitusi;
Korraline puhkus suveperioodil 42 kalendripäeva.

Lisainfo

Palun esitada avaldus, CV ja kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide ärakirjad. Avaldused esitada hiljemalt 08. oktoober 2008 aadressil Raekoja plats 12, 51004 Tartu; märgusõna "Tartu Lasteaed Sipsik".

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008

Kevadel 2009 avatav Tartu Lasteaed Sipsik korraldab konkursi järgmise ametikoha täitmiseks: