Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182584

Tööpakkumise number

182584

Töö kirjeldus

Kaagvere Erikool otsib kunstiõpetuse õpetajat (osaline koormus).

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsioon vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele.
Soov ja oskus töötada meeskonnas.
Hea suhtlemisoskus.

Pakume häid võimalusi enesearenguks: koolitust, piisavat töötasu, arenevat töökeskkonda, oma ala tundvaid kaastöötajaid.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2009
Kuulutus sisestati:
14. august 2009

Kaagvere Erikool on riigikool kasvatuse eritingimusi vajavatele tütarlastele vanuses 12-18 aastat. Kooli ülesandeks on toetada õiguskorda rikkunud tüdrukute põhihariduse omandamist ning suunata noori tegevus- ja suhtlemisviiside juurde, mis aitavad resotsialiseeruda.