Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341208

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaia õpetaja

Ootused kandidaadile

Õpetaja kvalifikatsioonile vastavus (või alushariduse eriala omandamine)
arvuti oskus: Microsoft Office programmid, Outlook, Internet
positiivne ellusuhtumine, kohusetunne, paindlikkus, usaldusväärsus, abivalmidus, rõõmsameelsus

Ettevõte pakub

Sõbralikku kollektiivi, loomingulist ja mitmekülgset tööd.

Tööpakkumise number
#341208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 608 - 715 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
5. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Töötasu sõltub kvalifikatsioonist

Tallinna Meelespea Lasteaed alustas tööd 21.02.1977 ja on Tallinna 144. Lastepäevakodu õigusjärglane. Alates 05. juunist 1990 oli lasteaia nimetuseks Tallinna Meelespea Lastepäevakodu. 18. oktoobrist 1999 nimetati lasteaed ümber Tallinna Meelespea Lasteaiaks.

2010. aastal on Tallinna Meelespea Lasteaed tunnistatud Tallinna parimaks tervist edendavaks lasteaiaks. 2012. aastal lasteaed on tunnistatud „Parima Toitlustustamisega Lasteaed“ eritoitlustamise osas.
Lasteaiale on väljastatud sertifikaat, mis lubab kasutada „Kiusamisest vaba lasteaed“ koolituse metoodikat.

Vaata rohkem

Õpetaja