Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127793

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd asendusõpetajana.
Töö sisuks on õppe- ja kasvatustöö läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • Isiksuseomadustelt lapsesõbralikku; hea suhtlemisoskusega; koostöövalmis;
positiivse ellusuhtumise ja meeskonnatööle orienteeritud.
Nõutav haridus: kesk-eriharidus; kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel

Ettevõte pakub

  • särasilmseid lapsi
  • meeldivat tänapäevast töökeskkonda
  • toetavat meeskonda
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#127793
Õpetaja