https://www.cvkeskus.ee/617539

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #617539

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laste õppe- ja kasvatustöö läbiviimine rühmas: selleks arengut soodustavate tingimuste loomine; elu, tervise ja turvalisuse eest vastutamine laste lasteaias viibimise ajal; õppe-ja kasvatustegevusalaste tööplaanide ja aruannete koostamine; rühma õppekava ja päevakava täitmise eest vastutamine; lapsevanemate nõustamine; lasteaia õppe-, tegevus-, arengukava arendustöö ja elluviimine.


Ootused kandidaadile

Nõuded haridusele: Vastavus haridus-ja teadusministeeriumi määrusega sätestatud pedagoogi kvalifikatsiooninõuetele (kõrgharidus ja pedagoogilised kompetentsid).

Nõuded kogemusele: Soovitav lapse psühholoogia tundmine, erialaste täiendkoolituste läbimine.

Nõuded teadmistele, oskustele: Eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitav võõrkeele (te) oskus suhtlustasemel.

Arvutikasutamise oskus ametikohal kasutatavate programmide ja andmebaaside ulatuses. Teadmised pedagoogikas, suhtlemiseetikas ning tööks vajalike haridusalaste õigusaktide tundmine.

Nõuded isiksuseomadustele: Algatusvõime ja koostöövalmidus.Iseseisev töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega.

Kohusetunne, otsustus-ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest.


Ettevõte pakub

Koormus 1.0 (35 h nädalas).

Töö väikeses neljarühmalises-, kaasaegsete töötingimustega-, suure ning looduskauni õuealaga lasteaias Nõmmel. Asume linnakärast eemal Pääsküla Kooli ja Nõmme ujula vahetus läheduses. Suurepärased võimalused õues-ja projektiõppeks, muutuva õpikäsitluse rakendamiseks looduses.

Nooruslik, toetav kollektiiv; sõbralikud lapsevanemad ja rõõmsad, uudishimulikud lapsed.Võimalus täiendkoolitusteks, rakendada töös kaasaegseid õppemeetodeid, loovust ja omaalgatust.

Tööle asumine alates 12. august 2020. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid edastada 02.08.2020.


Tööpakkumise number
#617539

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1250 - 1350 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. august 2020
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

4-rühmaline lasteaed, ruumikas, hea materiaalse baasiga, hea asukoht Nõmme ujula lähedal, suur kõrghaljastusega õueala. Lasteaedade tegevus

Vaata rohkem

You are applying to:
Õpetaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!