Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290715

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laste õpetamine, kasvatamine, lastevanemate nõustamine.

Ootused kandidaadile

Nõutav pedagoogiline haridus. CV olemasolu.

Ettevõte pakub

Meeldivat ja vahelduvat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#290715

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 603 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
9. november 2012
Lisainfo palga kohta:
0,9 koormus

Tallinna Kullerkupu Lasteaed alustas Lillekülas tööd 17. jaanuaril 1963. aastal, kandes kuni 1990. aastani Tallinna 90. Lasteaia nime. Majas töötas 4 rühma vanuseastmete kaupa.
Väärtustades lapse isiksust anname talle eluks vajalikke teadmisi ja oskusi, kujundame lapses soovi uurida ja teada saada, loome eeldused elukestvaks õppimiseks.

Visiooni saavutamiseks peame oluliseks, et lasteaed on:

- hea maine ja traditsioonidega,

- laste isikupära arvestav,

- lapsi ja vanemaid nõustav,

- eesti keelt ja kultuuri väärtustav,

- tugeva meeskonnatööga ning haritud personaliga.

Vaata rohkem

Õpetaja