Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178274

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kopli Ametikool otsib oma meeldivasse kollektiivi kodumajanduse eriala õpetajat erivajadustega õpilastele.

Ootused kandidaadile

*pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas
*muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus.
*soovitav eripedagoogiline kursus, mis sobiks tööks vaimupuuetega noortega.

Ettevõte pakub

pedagoogilist täiendkoolitust
aktiivset erialast tööd
aktiivset kollektiivi
enesetäiendamist
hea töö eest head palka

Lisainfo

Lisainfo kodumajanduse õppesuunajuhilt Irina Kaldelt tel. 50 899 25

Tööpakkumise number
#178274
Õpetaja