Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625176

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kiisupere Lasteaed ootab oma toredasse ja töökasse kollektiivi õpetajat. Kui oled loov, aktiivne, koostööaldis, kohusetundlik, hea suhtleja ja kvalifikatsioonile vastav, siis saada meile oma CV või helista tel. 56990985. Tööle asumise 25.11.2019. Kiisupere on 7-rühmaline lasteaed, mis asub Tallinna südalinnas. Lasteaias toimub õppe – ja kasvatustöö eesti keeles.

Nõudmised kandidaadile

Laste süsteemne ja järjepidev arendamine; meeskonnaga rühma tegevuse planeerimine ja korraldamine; vastavalt rühma õppekavale õppe- ja kasvatustegevuse läbiviimine; lastevanematega suhtlemine ja koostöö arendamine.

Pakume toetust ja abi, suvepuhkust, koolitusi, motiveerivat ja lapsesõbralikku töökeskkonda. Oleme nooruslik ja tegus meeskond.
Vahetustega tööaeg (hommiku ja õhtu vahetused). Täistööaeg, tähtajatu lepinguga.

Tööpakkumise number
#625176

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Lasteaedade tegevus

Vaata rohkem

You are applying to:
Õpetaja