Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671124

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd õpetajale eriklassis (väike klass) esimeses kooliastmes. Võimalus on töötada nii osalise kui ka täiskoormusega, vastavalt töötaja soovile.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

-vastavus kvalifikatsiooninõuetele (Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded),

- töötajal peavad olema vastavad kompetentsid HEV-lastega töötamiseks;

- vene keele oskus C1 tasemel;

- eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;

- väga heal tasemel arvutioskus,

- kõrge sotsiaalne kompetentsus,- õpi- ja otsustusvõimelisus,- analüüsi- ja planeerimisoskus.

Lasnamäe  Gümnaasium pakub eneseteostuse võimalust õpetajana, erialast enesetäiendamist ja loovust.

Avaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid saata 25. oktoobriks 2020 CV-keskuse kaudu.

Tööpakkumise number
#671124

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1315 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Gümnaasiumide tegevus

Vaata rohkem

Õpetaja