Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169155

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse 6 tasandusklassis õppivale erivajadusega poisile pikapäevarühma õpetajat.
Kas üheks või võimaluse korral kaheks akadeemiliseks tunniks. Tööaeg vahemikus 14.30 - 16.30
Töökoht Lasnamäel.

Ootused kandidaadile

Ideaalne oleks (eri)pedagoogilise hariduse või kogemusega inimene, sobib ka vastavat haridust omandav üliõpilane või inimene, kellel on kogemusi laste õpetamisega.

Ettevõte pakub

Lisatasu teenimise võimalus põhitöö või õpingute kõrval.

Tööpakkumise number
#169155

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
13. november 2008
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel, küsi endale ise vääriline palk

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Õpetaja