Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32451

Tööpakkumise number

32451

Töö kirjeldus

Pakume tööd bioloogiaõpetajale, kes tunneb põhjalikumalt geneetikat ja seonduvaid aineid (biotehnoloogia,immunoloogia, histoloogia, inimese ja taimefüsioloogia, koekultuurid, bioloogia). Võimalik õpetada moodulite kaupa. Töötingimused ja vahendid on tagatud. Töö toimub põhiliselt koolis koha peal.

Nõudmised kandidaadile

-Kõrgharidus
-Ühe võõrkeele valdamine (soovitavalt Inglise k)
-Valmisolek töötada õpetajana

Ettevõte pakub

-Huvitavat ja rutiinivaba tööd
-Kvalifikatsioonile vastavat palka
-Arengu ja edutamisvõimalusi

Lisainfo

Sõidukompensatsioon on eraldi läbirääkimiste teema.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
12. august 2004
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2004

Oleme kiiresti kasvav ja arenev õppeasutus õpilaste arvuga 560. Ka eelseisvast õ/a avame uusi erialasid.Koolil on projektide kaudu aktiivsed välissidemed paljude Euroopa riikidega (Norra,Saksamaa,Prantsusmaa,Holland,Soome jt).Kool tähistas k.a. oma 80.juubelit.