Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46082

Tööpakkumise number

46082

Töö kirjeldus

Pakume tööd klassiõpetajale, kes armastab lapsi ja kes soovib lisaks oma erialale õppida erivajadustega lastega töötamist (tööandja kulul). Võib olla ka eripedagoog, sest tegemist on individuaalõppekava järgi õppivate õpilastega II kooliastmes, seega 4.-6.klassini. Õpilaste arv klassis on kuni 10.
Õpetajal on oma klassiruum ja tööks vajalikud vahendid.

Nõudmised kandidaadile

Õpetajal peab olema klassiõpetaja kvalifikatsioon.
Eelistatud on eripedagoogilise haridusega töötaja.
Õpetajale tuleb kasuks lapse arengupsühholoogia tundmine.
Õpetaja peaks soovima ennast koolitada , teha meeskonnatööd ja peaks olema hea pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume koolitusvõimalusi.
Oleme uuenev ja arenev kool, kes teeb mõndagi teisiti kui harjutud tegema.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
30. mai 2005
Brutopalk:
Alates 6340 kuni 7107 EEK kuus

LG asub Läänemaa kaunimas kohas - Matsalu Rahvuspargis. Koolis on 1.klassist alates loodushariduse suund , mis jätkub gümnaasiumis ökoloogia õppimisega ja teine võimalus on gümnaasiumis õppida ettevõtlust. Kool on uuenemise etapis ja vajab meeskonnatööga harjunud inimesi.