https://www.cvkeskus.ee/236061

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236061

Tööpakkumise number

236061

Töö kirjeldus

Täiskohaga ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ametikoolis. Kool toetab õpetaja soove täiendkoolituseks, pakub IT alast tuge ja koolitust.


Nõudmised kandidaadile

Kutseõppeasutuse üldharidusainete õpetaja kvalifikatsiooninõuded : (jõust 14.01.2005) 1)pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või 2)muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160 tunnine pedagoogika kursus


Ettevõte pakub

Kaasaegset õppekeskkonda. Sülearvutit õppetundideks valmistumisel ja õppe läbiviimisel. Kooli raamatukogu teenused, õppematerjalide paljundus. Kõikidele uutele töötajatele määratakse aastaks mentor, kes aitab töötajal uude kollektiivi sisse elada.


Lisainfo

Üldharidusliku õppeaine õpetaja töötab üldainete valdkonnajuhi alluvuses.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. september 2011
Kuulutus sisestati:
11. august 2011
Lisainfo palga kohta:
tööandjaga kokkuleppel, sõltuvalt tunnikoormusest

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ametikool, kus pakutakse õpet nii põhikooli lõpetajale, keskharidusega inimestele, põhihariduseta noortele ning korraldatakse erinevaid täiskasvanute täiend- ja ümberõppekursusi. Õpetatavate erialade arv ja valik on suur. Õpilaste arv 850 - 900, millele lisandub igal aastal peaaegu samas mahus täiskasvanuid, kes osalevad erinevatel koolituskursustel. Kool teeb koostööd ka teiste üldhariduskoolidega, pakkudes eelkutseõpet. Alates 2010 aastast toimub õpilaste praktiline väljaõpe uues, kaasaegses õppekompleksis. Kooli peahoone renoveerimisel, renoveerimistööd lõpevad aastal 2012. Koolil on õpilaskodu.