https://www.cvkeskus.ee/214902

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214902

Tööpakkumise number

214902

Töö kirjeldus

Rakvere Ametikool ootab oma kollektiivi inglise keele õpetajat, kes õpetaks inglise keelt põhihariduse järgsetele õppegruppidele ja oleks suuteline õpetama erialast inglise keelt ka toitlustuse- , ehituse- ja arvutierialade õppegruppides. Arenguvaates ka täiskasvanute täiendõppekursustel osalejatele ja oleks osalemisaldis ka erinevates rahvusvahelistes projektides.


Nõudmised kandidaadile

Pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või muu kõrgharidus õpetatvas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus. Soovituslik kogemus noorte õpetamisel. Tahe õpetada ja teha koostööd noortega.


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd, kaasaegsete IT vahendite kasutamist igapäevases töös. Enesearenduse võimalusi nii Eestis kui välisriikides. Võimalust osaleda rahvusvahelistes koostööprojektides. Väärilist tasu.


Lisainfo

Rakvere Ametikooli töökollektiivi kuulub üle 100 töötaja. Üldhariduslike õppeainete õpetajad alluvad üldainete osakonna juhatajale.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2010
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel tööandjaga

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ametikool, kus õpe toimub nii põhihariduse, kui keskhariduse järgsetes õppegruppides erinevatel erialadel - kokk, tisler, ehitusviimistleja, keskkonnatehnikalukksepp, koostelukksepp, autotehnik, pagar-kondiiter, arvutid ja arvutivõrgud, tarkvara ja andmebaaside haldus, keevitaja, ehituspuusepp, kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitaja, maaturismiteenindaja, hotelliteenindaja, autodiagnostik,autohooldusspetsialist.Õpilasi 900 - 1000. Koolil on õpilaskodu ja 2010 aastal valmis uus, kaasaegne praktilise väljaõppe kompleks. Suure mahu moodustavad ka täiskasvanud õppijad täiskasvanute koolituse osakonnas (800 - 1000 koolitatavat aastas), omandades uusi erialaseid oskusi või osaledas ümberõppekursustel, samuti täiendkoolituskursustel.