Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169726

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajat põhihariduse järgselt kutsekeskharidust omandavatele õpilastele. Pakutav tunnikoormus selleks õppeaastaks ~600 auditoorset tundi.

Ootused kandidaadile

Peadgoogiline kõrgharidus õpetatava aine valdkonnas või muu kõrgharidus õpetatava aine valdkonnas.
Õppetöö korraldamise metoodikate tundmine.
Keeleoskus - eesti keel (korrektne keelekasutus kõnes ja kirjas; 1 võõrkeel (inglise/saksa/vene) kesktase; 1 võõrkeel (soome/vene/inglise/saksa) algtase
Oskus kasutada kaasaegseid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia võimalusi (tekstitöötlus, tabeltöötlus, interneti kasutus). Õpetatava aine tundmine, õpilaste võimetekohase töölerakendamise oskus, IKT vahendite kasutamine aineõpetuses ja professionaalses suhtlemises.
Isikuomadused : süsteemsus, korrektsus, kohuse- ja vastutustundlikkus, positiivne hoiak, koostöövalmidus, täpsus, nõudlikkus, tasakaalukus, enesejuhtimine, õpitahe, analüüsivõime.

Konkurentsivõimelist palka, puhkust suvisel perioodil, enesetäiendamise ja arendamise võimalust nii Eestis kui välisriikides erinevate projektide kaudu. Kasutada kooli infosüsteemi kõiki võimalusi. Võimalust saada lisatasu rühmajuhatamise eest.

Lisainfo

Üldhariduslike õppeainete õpetajad alluvad kooli üldharidusosakonna juhatajale.

Tööpakkumise number
#169726

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
21. november 2008

Kutseõppeasutus, kus erialane väljaõpe toimub põhihariduse baasil 11. erialal - kokk, autotehnik, tarkvara ja andmebaaside haldus, tisler, koostelukksepp, pagar-kondiiter, kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, ehitusviimistlus, ehituspuusepp, keskkonnatehnika lukksepp ja maaturismiteenindus. keskhariduse baasil nii päeva- kui kaugõppes 5. erial - toitlustusteenindus, hotelliteenindus, pagar-kondiiter, autodiagnostik, autotehnik.

Vaata rohkem

Õpetaja