Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda sõbralikku kasvatajat, kelle tööülesandeks on laste eest hoolitsemine, õppe- ja kasvatustegevuse ettevalmistamine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelkooli pedagoogika haridus või lapsehoidja kutsetunnistus ja eelnev töökogemus lastega;
Sobid meie meeskonda kui oled viisakas, lapsesõbralik, südamlik, aktiivne ja initsiatiivikas, kohusetundlik.

Omalt poolt pakume meeldivat keskkonda lastega töötamiseks, sõbralikku kollektiivi, väikest laste rühma ja konkurentsivõimelist palka, head asukohta Tallinna südalinnas.

Lisainfo

info(at)nuti.ee või 56915123

Tööpakkumise number
#672499

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Õpetaja-kasvataja Õpetaja-kasvataja

Karu Nuti Lastehoid

Karu Nuti Lastehoid tegutseb lastehoiu teenuste osutamisega Tallinna kesklinnas. Lastehoid on orienteeritud iga lapse varasele igakülgsele arendamisele.

Vaata rohkem

Õpetaja-kasvataja