Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21520

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetamine põhikoolis

Ootused kandidaadile

Pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas aines või ainevaldkonnas
Väga hea suhtlemisoskus
Sõbralikkus, kohusetundlikkus, pingetaluvus, koostöövalmidus, lojaalsus, täpsus, ausus

Töökat kollektiivi, konkurentsivõimelist palka, täiskoormusega tööd.

Lisainfo

Aitame elamispinna leidmisel, toetame sisseelamist (stardiraha)

Tööpakkumise number
#21520

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4550 - 8660 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
12. mai 2003

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Meil on suur koolimaja, head võimalused huvitegevuseks ja suurepärased sportimisvõimalused.

Vaata rohkem

Õpetaja