Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 206418

Tööpakkumise number

206418

Töö kirjeldus

Saue Gümnaasium vajab klassiõpetajat.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus algklasside õpetajana ja magistrikraad. Ootame õpetajat, kes teeb koostööd kolleegidega ja osaleb algklasside ainekoondise ainealase kompetentsi töstmisel ning kooli arendustöös. Soovime, et uus õpetaja oleks erapooletu, tolerantne , sõbralik ja omab toetavat suhtumist erinevate võimetega õpilastesse.

Toredate kolleegidega kaasaegset töökeskkonda, kaasatust kooli-ja ainealasesse arendustöösse ja motiveerivat töötasu ning täienduskoolitusi.

Lisainfo

Jaan Palumets
Saue Gümnaasiumi direktor
t.5077883

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. september 2010

Saue Gümnaasium on juba 25 aastat tegutsenud mainekas õppeasutus.Pakume õpilastele kaasaegset arengukeskkonda ja õpetajatele meeldivat töökeskkonda motiveeritud õpilaste ja toredate kolleegidega. Meie koolielu on aktiivne ja sündmusterohke, kool väärtustab õpilast ja õpetajat, kui kultuuri osa ja selle kandjat, mille tulemusena on meie juures õpilastele ja õpetajatele meeldiv ja motiveeriv atmosfäär õppimiseks ja tööks.